تبلیغات
یا صاحب الزمان ادرکنی

یا صاحب الزمان ادرکنی
اللَّهُمَّ عَجّل لولیکَ الفَرج
قالب وبلاگ

به نام خدا

تو جامعه امروزی ما خیلی ها شیطان پرستی و فراماسونری رو یكی می دونن در حالی كه ایندو تفاوت زیادی با هم دارند.گرچه هر دوتای اینها از یه جا آب می خورن و حمایت میشه و هردوشون برای مقاصد یه گروه خاص ایجاد شدن اما به نظرم براتون جالب باشه كه كمی راجع به شیطان پرستی جدید بدونین.مخصوصا اینكه فعالیت این گروه ها تو ایران مخصوصا یه سری از شهر ها مثل شیراز زیاد شده.ببخشید اگه طولانیه ولی جالبه . . . .

// شیطان پرستی جدید :
شیطان پرستی جدید در انگلستان به وجود آمد ، چون جادو گران بسیاری در آنجا حضور دارند . شیطان پرستی جدید ، چیزی به نام شیطان خارجی را قبول ندارند بلكه آن را چیزی می دانند كه در باطن و طبیعت هر انسانی است و شیطان پرستان با این اعمال این احساس اهریمنی و شیطان باطنی را دعوت می كنند تا با اعمال جنسی ، آرام و ارضاء شود .
شیطان پرستان جدید هر چه دارند را مدیون آلت تناسلی خود می دانند . آنها معتقدند كه هر كسی كه در این دنیا نتوانسته است لذت جنسی كامل را ببرد ، روح او دوباره به این دنیا باز می گردد و برای ارضاء جنسی كامل خود تلاش می كند .
در مراسم شیطان پرستی جدید چیزی به عنوان قربانی كردن انسان و یا حتی حیوان وجود ندارد . در مراسم آنها اسپرم به همراه ادرار به روی حضار پاشیده می شود ( همانند آب مقدس در مراسم عشای ربانی مسیحیت ) كه « آب مقدس شیطان پرستان » نام دارد.
موضوع قابل توجهی كه شیطان پرستی جدید دارد اینست كه آنها به طور كل ضد مذهب هستند چون در مذهب یك سری قوانین بازدارنده و امر كننده وجود دارد . در واقع آنها لج بازی با دین و مذهب و خدا می كنند .

فراماسون ها احیا كننده جادوگری و شیطان پرستی در قاره اروپا خصوصاً در قرن شانزدهم بودند . اما در قرن 16 و 17 میلادی كلیساها در یك جنش پاك سازی جادوگری و شیطان پرستی بیش از 60000 جادوگر را كه اكثر آنان زن بودن را اعدام كرد .
از سویی كلیسا با اسم پاك سازی جادوگری و شیطان پرستی به تفتیش عقاید مردم برخاست . از این رو تعداد كسانی كه خود را جادوگر می نامیدند روز به روز افزایش پیدا كرد خصوصاً در ایتالیا ، در مجاورت الپ .
در اوایل قرن 19 بعضی از اشراف انگلستان به عضویت گروه فراماسونری (ordo Temph orientis ) در آمدند و به رهبری سر فرانسین گروه شیطان پرستان به نام ( باشگاه آتش جهنم ) را در لندن پایه گذاری كردند كه اصلی ترین ركن جنبش آنها استفاده از مواد مخدر و انجام مراسم مبتذل جنسی بود . در دهه 1960 میلادی شیطان پرستی و شیطان پرستان توسط گروهی از سرمایه داران یهودی مورد حمایت قرار گرفت تا آنجا كه چند گروه شیطان پرستی در انگلستان و ایالات متحده آمریكا به وجود آمد كه معروف ترین آنها « كلیسای شیطان » در فرانسیسكو است .
// گروه كلیسای شیطانی :
تعریف ارائه شده راجع به شیطان پرستی توسط كلیسای شیطانی آن را دینی معرفی می كنند كه جادوی سیاه + اعمال لذت جویانه است . در واقع می توان گفت شیطان پرستی ، انجام اعمالی است كه جامعه ای مطیع و قانون مند و خدا ترس را به بی قانونی و سرپیچی از فرامین خدا می كشاند .
پایه گذار : آنتوان زندرلوی
سال پایه گذاری : 1966 میلادی
متون مقدس : كتاب مقدس شیطانی ( 1969 ) ، جادوی شیطانی ( 1970 ) ، مناسك شیطانی ( 1972 ) نوشته یا تدوین آنتون زندر لوی.
// 1 ـ كتاب مقدس شیطانی :
این كتاب تألیف شده شخص ( آنتوآن زندر لِوی ) می باشد . او در این كتاب انسان را به عنوان خدا معرفی می كند و به نظر او مهم ترین و تنهاترین چیزی كه باید مورد پرستش قرار بگیرد خود انسان است .
شیطان نیز الگوی مهم قدرتی است به معنای اعتراض و منیت افراد و انتخاب و خود پرستی ، مفاهیمی است كه در كتاب آنتون زندر لوی در آن به وفور یاد می شود .
There is no heaven of glory bright an no hell where sinners roast . Here and now is our day of torment! Here and now is our day of joy! Here and now is our opportunity! Choose ye this day this hour for no redeemer liveth. ( The satanic Bible : the book of Satan IV : 2 )
ترجمه:هیچ بهشت شكوهمندی و هیچ جهنمی كه گناه كاران را بسوزاند وجود ندارد. اینجا و الان روز رنج ماست.اینجا و الان روز خوشبختی ماست. اینجا و الان فرصت ماست.انتخابش كن بجای هر زندگی دوباره
//زندگی نامه آنتوان زندر لوی:
نام اصلی او هوارد استاتون لوی بود او پس از كسب تجارب در رشته ها و زمینه های مختلف در سال 1952 با بخش های ناپسند كار بشر یعنی قتل و تجاوز به عنف و بزه دیدگان آشنا می شود او پس از دیدن این صحنه ها منكر خدا می شود.
كار های او در خانه ای به نام خانه سیاه با زندگی كردن با حیواناتی چون رتیل و مار بوآ‌و پلنگ و شیری به نام توگار شكل گرفت.پس از او در همان خانه جلسات هفتگی خود به نام حلقه جادویی را راه اندازی كرد و با استقبال زیادی مواجه شد.او در این جلسات راجع به امور راز آلود و موضوعات سیاهی چون خون آشام ها و آدم های گرگ صورت و شكنجه گری وجنون پرداخت.
سپس در سال 1966 كلیسای شیطانی را بنا نهاد سپس در سال 1975 به نزاع با معبد ست (temle of set ) پرداخت در سال 1990 ( در اواخر عمر او ) دختر كوچك او به راهبه معبد ست تبدیل شد و در عامه مردم اعلام كرد از پدرش دوری می جوید.
بلانكه بارتون نویسنده كتاب دروغ های جذاب ، زندگی لوی را سرشار از نادرستی ها پلیدی ها جلوه می دهد.
مهمترین حادثه كلیسای شیطان مرگ آنتوان زندر لوی بود كه بر سر جانیشینی او بین دوست صمیمی اش ،اسقف اعظم، بارتون بلانكه و دختر دیگر لوی كارلا اختلاف پیدا شد.بالاترین مقام رسمی كلیسا ،اسقف اعظم،بارتون بلانكه است و در حال حاضر توسط پیتر گلیمور اداره می شود.

//انجیل شیطانی و كلیسای شیطانی (satanic Bible & church of Satan )
انجیل شیطانی كتابی است كه شیطان پرستان از آن در هنگام برپایی مراسم های خود استفاده می كنند لغات این كتاب شامل زبان های عبری و یونانی و انگلیسی است و معنای درست برخی از واژگان آن هنوز بدرستی كشف نشده است ولی در كل كتابی است كه اسامی شیطان را نامبرده و از او دعوت كرده تابه شیطان پرستان قدرت بالایی بدهد.
انجیل شیطانی شامل 4 بخش است:
1. كتاب شیطانی
2. كتاب لوسیفر
3. كتاب بلیل(belial)
4. كتاب لویتان (Leviathan)
كه در بخش اول آن اصول 9 گانه شیطان پرستی را نام برده است.
كلیسای شیطانی در قدیم مكانی بوده است برای آنكه شیطان پرستان قدیمی دور هم جمع شوند و مراسم خود را به پا دارند ولی اكنون در این مكان برای شیطان پرستان جدید مكانی است تنها و تنها برای انجام اعمال ارضای جنسی خود.
در كشور های امریكا و انگلستان و چین و ایتالیا و آلمان بیشترین كلیسای شیطانی وجود دارد.در ایتالیا رشته شیطان پرستی ایجاد شده است.آلمان نیز بدترین و فجیع ترین مكانها را برای اعمال شیطان پرستی ایجاد كرده است.
//اعمال و مناسك شیطان پرستان:
1. مراسم قربانی كردن:در شیطان پرستی قدیم قربانی كردن در هنگام كسوف و خسوف انجام می شد.بطوری كه آنها شیطان را خدای سیاهی ها و تاریكی ها می دانستند و می پنداشتند كه اگر قربا نی ای به او اهدا نشود او عصبانی تر می شود.
در شیطان پرستی جدید قربانی كردن مفهومی ندارد ولی شیطان پرستان امروزی كه پیرو شیطان پرستی قدیم یا قرون وسطایی هستند در شب بسیار تاریك قربانی خود را آب مقدس غسل می دهند سپس او را بیهوش می كنند و او را در محراب می خوابانند. سپس خون وی را می خورند.در كاملترین مراسم هم او را می سوزانند در عین حال اورادی بی معنا به زبان می آورند.
2. نماز سیاه یا نماز جماعت سیاه: شیطان پرستان در كلیسای شیطان پرستی جمع می شوند و مراسمی همانند مراسم ربانی مسیحیت انجام می دهند با این تفاوت كه اعمال آنها عكس اعمال عشای ربانی مسیحیان است.
3. مراسم پیوستن عضو جدید:عضو جدید به طور كامل عریان در وسط پنتاگرام زانو می زند و عمل بوسه مقدس صورت می گیرد.این بوسه ها بر زانو و آلت تناسلی و سینه و لب شخص توسط همسر یا كشیش زده می شودو باعث می شود شخص بركت و خیر پیدا كند!،تقدیس در میان شیطان پرستان و تشكر برای عضو شدن و در نهایت پذیرش وی به عنوان عضو جدید.
4. مراسم كسب قدرت تاریكی:این مراسم به منظور كسب قدرت بی پایان تاریكی ها صورت می گیرد.در این مراسم نباید به نتیجه بدبین بود و در نهایت آن آرامش و دوری از افكار بیهوده برای شخص باقی می ماند:
I. محراب:پارچه سیاهی روی دیوار غربی + نصب ستاره پنج پر واروونه بالای محراب + 2 شمع روی پایه در محراب + جمجمه انسان( می تواند مصنوعی باشد.) +خنجر مخصوص + یك زنگ + یك جام + یك آتشدان دقیقا در وسط محراب.
II. پوشش:لباسی كاملا سیاه + ستاره پنج پر وارونه آویزان بر گردن.
III. شروع:ابتدا زنگ را 6 بار در جهت شرق و در آخر شش بار به سمت شمال تكان دهید با خنجر مركز پنتاگرام را نشانه برو و نیایش كن:"in nomine dei nostin Satanas Lusiferi Excelsi" " به نام شیطان بزرگ و افتخار او لوسیفر من نیرو های تاریكی و قدرت شیطان را بدرون فرا می خوانم."
IV. با خنجر پنتاگرام واروونه ای را در هوا رسم كن و آتش را بیافروز و دوباره نیایش كن.
V. جام را در مقابل پنتاگرام واروونه بالا ببر. انگشت سبابه دست راست را درون جام فرو ببر و دور لبه آن ساعتگرد بچرخان + نیایش +‌جام را تا انتها یك نفس بنوش + آتش را خاموش كن +‌زنگ را در خلاف جهت اولیه آن دوباره بچرخان + شمع ها را خاموش كن.
5 . جشن هالووین: روز سی و یكم اكتبر روز هالووین یعنی روز مادر زمین است.در این روز پیشینیان فرزند ارشد خود را برای قربانی در زنبیل می گذاشتند و زنده به گور می كردند. شیطان پرستان در این روز به جشن و پایكوپی می پردازند و معتقدند در این شب شیطانها با زنان به اعمال زشتی می پردازند و خود شیطان نیز در بالا ی كوه به جشن و پایكوبی می پردازد.
هنگامیكه مسیحیت رواج یافت شیطان پرستان(دشمنان كلیسا ها ) با تحقیر مسیحیان شیطان را می ستودند. پرستندگان شیطان جمجمه و مذیح و صلیب و منبر در جلوی خانه خود قرار می دادند و در سده های اخیر با كشیدن صلیب های زشت بر دیوار های كلیسا به تمسخر آنها می پردازند.

// توضیحاتی درباره شیطان:
 عدد 6 عدد حیوان است به معنای آزاد كردن گرگ درون
 هیچ كس گناه كار نیست مگر آنكه خود را از لذت بردن از انچه كه داراست محروم كند
 رنگ قرمز برای هیجانات و احساسات به كار می زود و نماد انست كه شیطان قیم شهوت و قدرت و خشم و ... است.
 نماد آنها آتش است كه مفهوم طغیان و هیجان دارد و نماد ویرانی و هوس است.
 شمع نماد عبادتگاه است و سمبل پایداری اتش شیطان و هیجان است.
 سیاره مریخ نمود نجومی شیطان است و نماد به پا داشتن عدالت.(بر طبق متون كهن شیطان گناه گاران را تنبیه كرده و فرشته عدالت و انتقام نامیده شده است.)
// نه اصل عقیدتی كلیساهای شیطان پرستی:
1. شیطان نماد لذت جویی و آزادی و افراط است نه ریاضت كشی.
2. شیطان سمبل وجود زندگی شاداب مادی است و نه خوابی ناچیز و معنوی.
3. شیطان می گوید كم عقلی و بی عفتی بهتر از ریاكاری و خود فریبی است.
4. شیطان می گویدمهربانی با كسانی كه شایسته آن هستند بهتر از ریاكاری و خود فریبی است.
5. شیطان سمبل انتقام جویی است و نه روی برگرداندن به آن طرف و گذشت كردن.
6. شیطان نماد مسئولیت پذیری است بجای دل مشغولی برای خون آشامان خالی ( اشاره به ترس مومنان از معاد و جهنم و انجام اعمال خوب)
7. انسان همانند حیوان است گاه بهتر و گاه بدتر از حیوانات چهارپا است.
8. تمام انچه كه گناه نامیده می شود مایه خرسندی و مسرت روانی و فكری و عاطفی است.
9. بهترین دوستی كه كلیسا تا به حال داشته شیطان است چرا كه كلیسا را در این سالها مشغول داشته است.
// یازده قانون مهم شیطان پرستی:
I. نظرات یا نصیحت هایت را ابراز ندا ر مگر اینكه از تو خواسته شود.
II. مشكلاتت را به كسی نگو مگر اینكه مطئن باشی میخواهند به آنها گوش دهند.
III. وقتی در استراحتگاه دیگران هستی احترامشان را حفظ كن مگرنه به آنجا نرو.
IV. پیشنهاد رابطه جنسی نده مگر اینكه طلبیده بشی
V. اگر در استراحتگاهت مهمانی هست كه تو را می رنجاند او را مورد ستم خود قرار بده بدون هیچگونه رحمی.
VI. كاری را كه به تو تعلق ندارد نگیر مگر اینكه مسئولیتش با كسی باشد كه فریاد بزند كمك می خواهد.
VII. قدرت جادو را تصدیق كن اگر از ان برای رسیدن به آرزوهایت استفاده می كنی در غیر این صورت بعد از بدست آوردن ارزوهایت باطل می شود.
VIII. درباره كاری كه احتیاج نداری تحت تسلط تو باشد شكایت نكن
IX. به كودكان صدمه نزن
X. به هیچ حیوانی صدمه نزن مگر انسان جز برای غذایت و دفع حمله اش.
XI. وقتی در جایی قدم می زنی كسی را اذیت نكن اگر كسی اذیتت كرد از او بخواه ادامه ندهد اگر گوش نكرد او را نابود كن.
برچسب ها: شیطان پرستی، فراماسونری، تفاوت شیطان پرسی با فراماسونری، در انگلستان، احساس اهریمنی و شیطان باطنی، تا با اعمال جنسی، لج بازی با دین و مذهب و خدا،
[ یکشنبه 9 مهر 1391 ] [ 09:16 ب.ظ ] [ محب صاحب الزمان ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

الهی به امید تو
السلام وعلیک یا صاحب الزمان
سلام دوستان
امیدوارم از این وبلاگ خوشتون بیاد
هر وقت یه سری به ما زدین،نظرات و نظر سنجی یادتون نره
یرای برای سلامتی صاحب الزمان(عج) صلوات
ممنون
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب